Szanowni Państwo oraz Drodzy Członkowie Kół Naukowych,

Ruszyły zapisy do IX edycji Konkursu Konstrukcji Studenckich KOKOS, organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

„Konkurs Konstrukcji Studenckich” – KOKOS. Jest to przedsięwzięcie stworzone z myślą o najzdolniejszych studentach uczelni technicznych w Polsce – młodych konstruktorach. Uczestnicy naszego konkursu mają możliwość zaprezentowania własnych konstrukcji oraz konfrontacji swoich pomysłów z wymagającym światem biznesu. KOKOS dzięki swej formule wspiera determinację, innowacyjność i kreatywność w tworzeniu własnych wynalazków. Organizując Konkurs, za nasz priorytet stawiamy wyróżnienie najlepszych i ich merytoryczne wsparcie.

Swoje projekty można zgłaszać do 31 marca w aż 7 kategoriach:

  • LIFE UPGRADE
  • ECOLOGY
  • VEHICLE
  • SMART ROBOTS
  • JOKER
  • RAILWAY
  • SKY

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne o łącznej wysokości 30 000zł oraz nagrody specjalne! Finalistów zaprosimy na pokaz konstrukcji oraz Galę Finałową, które odbędą się 12-14 maja na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

W tym roku zmieniamy proces rejestracji!

Formularz rejestracyjny służy nam do zebrania informacji kontaktowych zespołów chętnych na wzięcie udziału w konkursie. Jest on I etapem zgłoszeniowym. Jego wypełnienie nie zobowiązuje do wystartowania w konkursie, jednak jest niezbędne do przystąpienia do oficjalnego zgłoszenia.

Drugi formularz zostanie przesłany na e-maile zebrane w I etapie. Znajdują się w nim zagadnienia związane ze zgłaszaną konstrukcją oraz członkami zespołu.

Poniżej przesyłam także linki, które będą pomocne przy zapisach do Konkursu:

Regulamin Strona internetowa

Więcej informacji znajdziecie w naszych social mediach – Facebooku i Instagramie.

Jeśli więc świat konstrukcji oraz nowych technologii nie jest Ci obcy i tworzysz projekty, które mogą wpływać na otaczającą nas rzeczywistość, koniecznie WYCIĄGNIJ SWÓJ PROJEKT Z GARAŻU I POKAŻ GO ŚWIATU!

Serdecznie pozdrawiamy,

Organizatorzy Konkursu Konstrukcji Studenckich KOKOS

2023-03-11 13:58:21